Leden 2011

Herci - Martina Hill

31. ledna 2011 v 22:00 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11

Martina Hill

Martina Hill
Životopis: Martina Hill se narodila 14. července 1974 v Berlíně, ale v současné době žije v Hamburku.

Herecké vzdělání získala v Divadelním studiu v Berlíně, kde v několika představeních hrála. V roce 1998 moderovala v rádiu, mimo jiných například Radio Eins nebo Radio Hundert. Od roku 2003 byla k vidění také v televizních pořadech, například v seriálu Kobra 11, kde hrála Petru Schubertovou.

Petra Schubertová je plnohodnotná náhrada sekretářky Andrey Schäferové. Petra přichází v díle Záblesk, kdy si nemůže vzpomenout, co se dělo a nepamatuje se ani, jak se jmenuje. Nakonec vše dobře dopadne a Petra je novou sekretářkou v týmu Kobry 11. Další velkou roli měla v díle Věc důvěry, kdy byl zapleten do zločinu také její bývalý přítel. Petra odchází v pilotním filmu Na život a na smrt, kde umírá Tom Kranich, její přítel.Tady je pár fotek Petry z Kobry 11
Petra Schubertová
Petra Schubertová
Petra Schubertová
Petra Schubertová

Herci - Carina Nicolette Wiese

31. ledna 2011 v 17:03 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11

Carina Nicolette Wiese

Carina Nicolette Wiese
Životopis :Carina Wiese na narodila v Drážďanech 26.2.1970.
Se svým nadáním to dotáhla až na vysokou školu Hanse Otta v Lipsku, kde vystudovala herectví. V letech 1991-1993 byla v angažmá v lipském "Hereckém domě".

K jejím zálibám patří jízda na koních, ale také na bruslích, ráda hraje tenis a šermuje
.
V roce 1992 se ji narodil syn, se kterým se snaží být co nejčastěji.

Carina hraje v seriálu Cobra 11 sekretářku Andreu Schäferovou.(Andrea je ideální sekretářka, která všechno zařídí, zjistí, obstará. Je zároveň i atraktivní, pohotová a umí se ptát. Její nejvěčí zálibou jsou počítače se kterými dovede divy. Mezi ní a Semirem to stále milostně vře, ale dost nevirovnaně, což jim vzájemnou každodení službu trochu komplikuje. Andrea si libuje v českých automobilech. Vystřídala již několik Felicií a naposledy byla k vidění ve stříbrné Octavii a modré Fabii Combi.)

Andrea Schaferová je sekretářkou, která v Kobře působila velmi dlouho, od poloviny druhé do začátku 10.série, kde otěhotní. Často byla na služebně ve společnosti Semira, se kterým se v díle Na věky věků vzala. Andrea dělala sekretářku i v dílech, kdy vrchní komisaře dělal Frank Traber a Julia Stinshoff, tedy tým 2. Zde musela být také chráněna před Erkhanem Ükulem, který se ji pokoušel zabít. Stejně tak se ji pokusil zabít i její bývalý milenec v díle Láska až za hrob. A aby toho nebylo málo, tak byla v ohrožení života ještě v díle V utajení, Město strachu a v Koma.

Tady je pár fotek Andrei z Kobry 11:
Andrea
Andrea
Andrea
AndreaPlakáty

31. ledna 2011 v 10:10 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck

Tady jsou 3 moc pěkné plakáty.

Erdoğan Atalay a Tom Beck
Erdoğan Atalay a Tom Beck
Erdoğan Atalay a Tom Beck

Zrada

31. ledna 2011 v 0:25 | Lucinka |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
V tomto díle dojde na dálnici  ke  smrtelné nehodě při, které je zabit Max Degenbach, bývalý žák vrchní komisařky Engelhardtové z doby, kdy vyučovala na Policejní akademii. Tvrzení vede, že pracoval pro obchodnky s drogy. Anna, ale nevěrí a tak se rozhodne zajít za bývalým ředitelem a přítelem Meyerem, kterého neviděla 3 roky, který je nyní policejním radou na LKA. Tam se dozvídá, že Max pracoval pro LKA v přestrojení. Semir a Ben se zase vypraví za zmíněným drogovým dealerem zjišťují, že jejich šéfka je ve velkém nebezpečí. Ten poslal za Engelhardtovou své muže, aby jim pod pohrůžkou násilí vydala Degenbachovy věci, které má u sebe. Pak je ale dealer nalezen mrtev. Na konec se ukaže ve všem byl Meyerem a jeho kolegyně a zároveň milenka Klaudie Klárencová. Ale i ta budu později  zastřelena. Ben a Semir musí opět jednat na vlastní pěst a šefovou zachránit.Semirovi i Benovi se podaří šefovou zachránit, ale ta bohužel se rozhodne Kobru 11 definitivně opustit. Takže Kobra 11 v tomto díle přišla o dlouholetou šefovou Annu Engelhardtovou.
Semir a Ben
1
Semir a Ben
Semir Gerkhan
Ben Jäger
Ben Jäger
Semir Gerkhan
2
Semir a Ben
Semir a Ben
Semir Gerkhan
Semir a Ben
Anna šefová

  

Fotky

30. ledna 2011 v 21:07 | Lucinka |  Erdoğan Atalay
Erdoğan Atalay
Erdoğan Atalay

Fotky+ Video s koncertu

30. ledna 2011 v 17:56 Tom Beck i jako zpěvák
Dne 27.01.2011. od 20:00 do 23:00 hod. měl Tom Beck koncert na živo. Koncert byl v v Německém městě Köln. Tady je pár foteček a videi s koncertu. Na koncertu byl i Tomovo parták a kolega Erdoğan Atalay (Semir Gerkhan)

Fotky :
Tom Beck
Tom Beck
Tom Beck
Tom Beck
Tom Beck
Tom Beck
Tom Beck
Videa:

Fotečka I

29. ledna 2011 v 20:46 | Lucinka |  Tom Beck i jako zpěvák
Tom Beck

Informace o skupině

29. ledna 2011 v 20:38 | Lucinka |  Tom Beck i jako zpěvák
  Žánr: Pop/Rock   Členové: Tom Beck, Dennis Hormes, Richy Denis, Robert Lindemann, Art Brauer

  Rodné město: Fuerteventura    Nahrávací společnost: COMUDE
                                                             

Action Concept

29. ledna 2011 v 15:26 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11
1
V posledním desetiletí, Action Concept Film a Stuntproduktion (GmbH) vyprodukovali akční seriály světové třídy. Největší producent akčních scén, firma Action Concept a jeho 500 externích zaměstnanců, vytvoří okolo 30 hodin akčních scén do televizních seriálů a filmů za rok.

Pod vedením zakladatele CEO Hermanna Johy, Action Concept změnil tvář evropských televizí, zvedl laťku se svými "vysokooktanovými" seriály jako jsou Kobra 11 (Alarm für Cobra 11), KlaunNa plný plyn (Die Motorrad Cops), Odvážní andělé (Wild Angels) a také se svými nesčetnými televizními filmy. Seriály od Action Concept dosáhly sledovanosti 7 milionů diváků s podílem 29% a ovládly žebříčky sledovanosti v Německu (zdroj: GfK Medienforschung) a staly se také mezinárodními bestsellery. Jsou vysílány ve více než třiceti zemích Evropy, Asie a Jižní Ameriky.

2
Action Concept, se sídlem ve městě Hürth, je jediná společnost na světě, která poskytuje na svém 25 000 m2 studio-komlexu skutečně vše v jednom: od příprav na natáčení, úprav vozů až po některé akční scény. Od vnitropodnikového vývojového oddělení po produkci, zaručuje skutečně nezávislé a profesionální služby v každé části výrobního řetězce. Navíc ke své flotile aut, náklaďáků, motorek, vrtulníků a personálu profesionálně šílených kaskadérů, spolu s digitální technologii k výrobě vizuálně a zvukově dokonalých efektů změní běžně polotovary v úchvatný konečný produkt na filmovém plátně.

Partáci

28. ledna 2011 v 23:19 | Lucinka |  Semirovo Parťáci
První Semirovo parták Johannes Brandrup (Frank Stolte) Životopis:
Johannes Brandrup

Tento německý herec se narodil 7. ledna 1967 ve Frankfurtu nad Mohanem. Herectví vystudoval v Essenu. Začínal jako asistent režie v jednom düsseldorfském divadle. V roce 1992 dostal první divadelní angažmá. O rok později debutoval před kamerou ve filmu Wilde Jahre. Žije v Berlíně. Jeho manželkou je německá režisérka Branwen Okpako.

Největší popularitu mu přinesl dálniční policista Frank Stollte v seriálu Kobra 11. Johannes Brandrup patří k hercům, kteří se neradi dlouhodobě objevují v seriálech. To je také důvod, proč opustil seriál Kobra 11 po skončení první série.


Johannes Brandrup:Odstartoval seriál Kobra 11 se svým první partákem Rainer Strecker(Ingo Fischer) Jejich první případ byl pilotní film Bomby na 92.kilometru, kde pátrali po vyděrači, který požadoval tři miliony marek a k tomu 3 kila zlata. 

V první sérii v epizodě: Nový parták dostává Frank Stolte nového partnera Semira Gerkhana (Erdogan Atalay).  Poslední díl první série Konečná pro všechny,kdy policie konečně odhalí ilegální kšeftíky s drogami. Poté končí i Frank ale nikdo neví jak.


Druhý Semirovo parták:Mark Keller (André Fux)
Mark Keller

Životopis : Tento Německý herec, producent, režiser a model se narodil 5 května 1965 v Überlingen, Baden-Württemberg, Německo. Mark Keller se herectví chtěl věnovat už od mala, ale přesto se rozhodl ctít rodinnou tradici a vyučil se automechanikem. Poté nastoupil na hereckou školu ve Freingburtu ale s nástupem na povinnou vojenskou službu ji musel přerušit,ale i tam se věnoval zpěvu.- vystupoval jako zpěvák celé národní armády!!!

Po ukončení vojny dostudoval školu. Začátek jeho kariéry bylo účinkování v Rudi Carel show.
Můžeme ho vidět v mnoha filmech a seriálech: Alarm für Cobra11, Naboso, I love you Baby, Aprílový sníh, Hledám tátu, Smrtelné nebezpečí (alias Novákovo ultimátum),....
Vydal 2 CD. Nyní žije se svou přítelkyní Tülin a se dvěma syny v rodném Überlingenu.


André vydržel v Kobře 11 dvě série. První z dvou sérií byla rozdělena na dvě části. Nejprve oddělení vedla šéfka Lamprechtová, tedy stejná šéfka jako za Franka. Sekretářkou byla Regina, neohroženou dvojkou byl Hotte s Meier-Hofer. V druhé části vystřídala Reginu Andrea, Lamprechtovou nová šéfka Engelhardtová a Meier-Hofera vyštřídal Dieter Bonrath.

Bohužel v třetí sérii André v některých dílech chyběl a v posledním dvojdíle umírá. Nebezpečný Berger Andrého zabije harpunou. André padá do moře a ani Semirova akce ho nedokáže zachránit. André leží někde na dně moře u Mallorcy.

Třetí Semirovo parták:René Steinke (Tom Kranich)
René Steinke

Životopis:René Dan Steinke se narodil 16.listopadu 1963 tehdy ještě ve východním Berlíně. Svému rodnému městu zůstal dosud věrný. V Berlíně bydlí i jeho rodiče. Má sestru která bydlí v Munsteru. Nyní žije sám. Se svou dnes již byvalou přítelkyní Anke se rozešel. Nejprve se vyučil informačním technikem, u této profese dlouho nezůstal a stal se řidičem sanitky.

Po té vystudoval hereckou školu Erstna Busche. Vždy chtěl být hercem, nakonec se k této profesi dostal jako slepý k houslím. Jakýmsi nevysvětlitelným způsobem dostal roli ve filmu (Vernehmung der Zeugen) a hned tu hlavní!! Herectví vystudoval v letech 1989 až 1993 na berlínské škole Ernesta Busche, a hned po té získal angažmá v divadle Berliner Volksbuhne. Od roku 1995 je na volné noze. Hrál v mnoha seriálech už před kobrou. Také si zahrál menší role v seriálech Hlídka, Volejte
policii 110 a Rodina k zulíbání.

Role, která ho měla proslavit, byla postava vrchního komisaře Toma Kranicha v
kobře 11. Je to fyzicky náročnější než divadlo, protože se aktivně zúčastňujem mnoha akčníh scén. Baví nás to a na place jsme jako malý kluci". Pochvaluje si René, ale zároveň dodává... " do seriálu jsem se nehnal stůj co stůj. Nestal jsem se hercem, aby se zapsal do dějin jako seriálový hrdina." Hrát dálničního policistu je pro herce velká zkušenost." Pracoval jsem pro televizi hodně, ale seriál s týdení sledovaností 6 milionů diváků (v Německu) je úplně něco jiného". To pro Reného znamenalo vstávat v 7 hodin ráno, protože natáčení často začínalo v 9 hodin. René Steinke hrál v Kobře v řadách 4 až 6 pak se rozhodl odejít a vrátil se do 9 řady na jejimž konci se opět rozhodl odejít a proto ho scénáristé v pilotním dílu k 11 řadě nechají zemřít.

René Steinke je sportovně založený, velice rád hraje fotbal a tenis, rád se potápí a dělá paragliding. Kromě toho rád čte, nejraději biografii, krimi a knihy o psychologii. U stolu dá přednost sushi a červenému vínu.Auta má velice rád a sám vlastní Porsche 911 Cabrio.

Poté, co Tom Kranich přežije jízdu v neovladatelném autě, se dá dohromady se Semirem a vytvoří nejoblíbenější tým u fanoušků.

Pekelná jízda na dálnici A4 má velice dobrý děj. Tom se shodou náhod dostane do neovladatelného Mercedesu, který se řítí po dálnici a nedá se zastavit. Po dlouhé jízdě nakonec Semir všechny zachrání.

Po více než desítce skvělých dílů šesté série se Tom zamilovává do Eleny Krügerové. Ta ale v dalším díle umírá. Tom kvůli její smrti odchází a Semir si hledá opět nového parťáka.

Čtvrtý Semirovo parták: Christian Oliver (Jan Richter)
Christian Oliver
Životopis: Tento Německý herec se narodil 3.března 1972 v Celle, Něměcko.
Christian Oliver vyrůstal ve Frankfurtu nad Mohanem,později pak odjel do Los Angeles studovat herectví. Christian mluví německy, anglicky a francouzsky, vlastní také svůj oděvnický podnik. Nejraději má adrenalinové sporty, zejména potápění, sky-diving a snowboarding. Také rád cestuje a poznává nová místa a lidi. Navštívil například Afriku, Tahiti nebo Indii. Nesnáší namyšlené lidi, ale sám uznává, že je někdy až moc upřímný a to ho někdy může dostat do problémů. Poprvé jsme ho mohli vidět v pilotním filmu "Křest ohněm", který jako první odvysílala TV Nova dne 7.9.2003.
Zahrál si také jednu z hlavních rolí v seriálu Kobra 11.

V pilotním díle Křest Ohněm si po několika marných pokusech Semir konečně najde nového parťáka. Je jím o několik let mladší parťák Jan Richter.

Jan se Semirem řeší případ falešně tisknutelných bankovek, který je složitější než čekali. Nakonec ho ale vyřeší a mohou jít v klidu odpočívat.
V další sérii se hned v pilotním filmu Na věky věků kde se Semir a Andrea mají vzít Dřív než k tomu můž dojít, je Andrea unesena. Semir s Janem ji ale zachrání, a tak se nakonec Semir a Andrea vezmou. V díle Kdo z koho se musí zachraňovat Schröder a dále také Semir před bývalým parťákem, kterého poslal do vězení a rozbil mu manželství. Jan si najde další lásku a ta ho také chce, po tom co zjistí, že je policista, zabít. Holt, Jan si neumí vybírat. Nakonec jeho poslední láska, Indira, seskočí se svým autem (a bratrem) ze skály.A to jsme mohli Jana vidět v kobře 11 na posled kdy kvůli Indire skončí.

V 9 sérii v díle Návrat  čeká na fanoušky Kobry 11 velké překvapení kdy se vrací zpět Semirovo bývalí parták Tom kranich, ale bohužel i tam v Kobře 11 zase skončí kdy v 10 sérii v pilotním filmu Na život a na smrt byl zastřelena tak Semir je zase bez partáka.

Patý Semirovo parták:Gedeon Burkhard :(Chris Ritter)
Gedeon Burkhard

Životopis:
Tento populární německý herec se narodil 3. července 1969 v Mnichově. Pochází z herecké rodiny. Jeho dráha na prkna, která znamenají svět, byla od dětství předurčena. Od roku 1980 se pravidelně objevuje v různých filmech a seriálech.

Největší popularitu mu přinesla role policisty Alexe Brandtnera v seriálu Komisař Rex. V tomto seriálu nahradil svého hereckého kolegu
Tobiase Morettiho. V seriálu ale také vydržel jen několik let. Natáčel také v různých koprodukcích. Například hrál v pohádce Šípková Růženka ( koprodukce se Slovenskem ) nebo v seriálu Náhrdelník ( koprodukce s Českou republikou)

V Americe natočil dvoudílný katastrofický snímek Oheň, pojednávající o práci hasičů, kteří likvidují lesní požáry. Od roku 2006 hraje jednu z hlavních rolí v úspěšném německém akčním seriálu Kobra 11 V tomto seriálu nahradil herce Reného Steinkeho.

Chris je proti Semirovi mnohem surovější a epizody s ním mají akční spád. Chris se Semirem úspěšně vyřešili například případ mrtvého Felixe Lottnera. Dále případ surových diamantů, které nenašel ani Hartmutt a museli je najít Chris se Semirem. Semir s Chrisem v pilotním díle Město strachu musejí zachraňovat celý Düsseldorf a také svou vlastní rodinu,jelikož byly uneseny.Andrea, Aida i Chrisova dcera Katrin.

Na konec Semir s Chrisem pronásledují dodávku, ve které se najde kokain. Chris na konci případu umírá, při záchraně své lásky Tanjy.A Semir si musí znovu hnedat nového partáka.

Šestý Semirovo parták: Tom Beck (Ben Jäger)
Ben
Životopis:Tento Německý herec a zpěvák se narodil 26 února 1978v Nürnberg, Německo.Tom Beck, hraje v seriálu Kobra 11 vrchního komisaře Bena Jägera, je nástupcem Gedeona Burkharda (Chrise Rittera).

Tom Beck měří 184 cm. Má hnědé oči, a jak je vidět i tmavě hnědé 
vlasy. Mluví anglicky a francouzsky. Podle jeho CV (Curiculuum Vitae) umí hrát na 4 hudební nástroje a zvládá pět tanců. Dále umí šermovat. Studoval herectví na Bavorské divadelní akademii Augusta Everdinga.

Mohli jsem ho vidět v televizi např. v seriálech UNSER CHARLY (kde hrál např. i 
Johanes Brandrup) nebo v POLIZEIRUF - TOD IM BALLHAUS. V divadle hrál například v muzikálu GREASE (Theater St.Gallen) nebo v ELLING (Metropol Theater in Munich). Objevil se také na SAT 1 ve filmu Beim nächsten Tanz wird alles anders

Ben Jäger, kterého hraje Tom Beck, to je nejnovější posila týmu Kobry 11, který se objevil v pilotním díle Na vlastní pěst Fanoušci na jeho jméno čekali velmi dlouho a nejspíš se vyplatilo, jeho působení v Kobře 11 je fanoušky hodnoceno zatím velmi velmi dobře.

Dvojice Semir Gerkhan a Ben Jäger je dvojicí, která si celkem rozumí, ale má od sebe velký věkový odstup. Ben se Semirem musí hned na začátku úspěšně zvládnout převoz hypochondra Flensmanna. V tomto díle hostuje Christian Tramitz, v posledním díle nechali místo "klaunovi" Svenu Martinkovi, který si v Kobře zahrál už poněkolikáté. Dále se musí řešit případ sebevraždy a také chráněnce Cema. Semir také řeší problémy s Andreou a Ben se svojí láskou. Dále musejí zachránit dceru trestankyně, je toho hodně, máte se na co těšit. Také ale přinesla nová řada velkou ztrátu. Ano, je to tak, po neuvěřitelně dlouhé a po zradě odchází z týmu šéfová Anna Engelhardtová. Ve 192. bude nahrazena Kim Krügerovou, kterou bude hrát oproti Engelhardtové mladičká Katja Voywood.

Tom Beck by měl v Kobře 11 i nadéle zůstat má podepsanou  pracovní smlouvu až do konce roku 2011 takže se nemusíme bát, že Semir příjde o  dalšího skvělého  partáka.
Loga

28. ledna 2011 v 0:04 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11
Logo
Logo
Logo
Logo

O seriálu 2 část

27. ledna 2011 v 23:33 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11
Logo
Seriál Alarm für Cobra 11 (u nás vysílaný pod jednoduchým názvem Kobra 11), prvotřídní německá akční show plná strhujících akcí, vzrušujících příběhů, bystrých a pohotových vyšetřovatelů a samozřejmě burácení silných motorů v závodě na život a na smrt. Pilotní film "Bomby na 92.kilometru" byl odvysílán 12. března 1996 na RTL a sledovalo jej ohromujících 10 milionů diváků. Svým ztvárněním seriál Cobra 11 přinesl na německé obrazovky zcela nový typ programu akční seriál, který vzniká v čistě domácí produkci a na 100% se vyrovná svým hollywoodským vzorům. Po svém senzačním uvedení se brzy stal hitem nejen v Německu, ale i v mnoha dalších zemích světa. Po odvysílání pilotního filmu a dalších osmi epizod první série se televize RTL rozhodla dle výborné sledovanosti na dalším natáčení. Dnes je na světě již přes 150 epizod v deseti sériích a další se stále natáčí! Kobra 11 se poprvé dostala na naše obrazovky prostřednictvím TV Nova na podzim roku 1997.

Na počátku Kobry 11 byly hlavními postavami komisaři Frank Stolte (Johannes Brandrup) a jeho partner Ingo Fischer (Rainer Strecker), který byl hned ve druhé epizodě seriálu zastřelen při jedné akci na parkovišti. Jeho nástupcem se stal sympaťák Semir Gerkhan (Erdogan Atalay), odvážný komisař, milující improvizaci a bravurně ovládající volant. Po odchodu Franka Stolteho dostává i Semir nového kolegu, kterým se stává André Fux (Mark Keller). Díky svému hudebnímu nadání, které jsme mohli vidět v epizodě "Smrtící sláva" (kde si zazpíval se skupinou Scooter), se Mark


rozhodl na konci třetí řady v epizodě "Smrt malého chlapce, Osamělé vítězství" opustit roli komisaře Andrého Fuxe. Scénáristé nechali Andrého divácky atraktivně zemřít na jedné nebezpečné akci na Malorce, kde měl spolu se Semirem zadržet mezinárodního zločince Karlose Bergera, ale ten Andrého zabil harpunou. Ani Semirova akce ho bohužel nezachránila. Tím končí účinkování Andrého v Cobře 11.

Uvolněnou roli po Andrém obsadil Tom Kranich (René Steinke). Uvedení nového kolegy do seriálu bylo prostřednictvím pilotního filmu "Pekelná jízda na dálnici A4". Tom se náhodou dostane do neovladatelného Mercedesu, který se rychlostí 170 km/h řítí po dálnici směrem do města či ke zvednutému mostu. Celá akce šťastně končí a tím byla odstartována nová éra seriálu Cobra 11. A je tu opět další změna. René Steinke se ke konci šesté série v epizodě "Stíny minulosti" seznámí při pátrání po drogovém bossovi s Elenou Krügrovou. Elena otěhotní a s Tomem plánují svatbu. Vše se ale rozplyne v další, poslední epizodě šesté série s názvem "Rozloučení", ve které Elena umírá ve voze s připravenou bombou pro Toma. Ten, po dopadení jejího vraha, podává u dálniční policie výpověď.

Jeho nástupcem se jako vrchní komisař dálniční policie stává Jan Richter (Christian Oliver). Jeho premiérou v seriálu je pilotní film k sedmé řadě s názvem "Křest ohněm", ve kterém jde Jan po vrahovi svého kamaráda. Zpočátku si ale se Semirem vůbec nerozumí, ale nakonec spolu celý případ vyřeší. Jan Richter je k vidění ještě v 8.řadě Cobry 11, na jejímž konci, v epizodě "Extrém", ze seriálu neznámo jak odchází.

Devátou sérii zahajuje epizoda s názvem "Návrat" (Comeback), ve které neznámý vyděrač, přímo před zraky Semira, odpálí bombu ukrytou v poštovní dodávce, kde uhoří mladá řidička. Semir se rozhoduje, že po vyřešení případu odejde od dálniční policie. Během pátrání ale narazí na svého bývalého parťáka Toma Kranicha, který mu s vyřešením případu pomůže. Nakonec se oba dohodnou na další spolupráci s dálniční policií a tak se Tom stavá Semirovým "staro-novým" parťákem.

Zanedlouho se ale René Steinke, představitel Toma Kranicha, opět rozhodl z Cobry 11 odejít. Stane se tak v pilotním filmu k jedenácté sérii s názvem "Na život a na smrt" (Auf Leben und Tod), ve kterém jsou Tom a Semir nasazeni do razie proti obchodníkům s lidmi. Potom se stane tragédie: Při pokusu ochránit jednu důležitou svědkyni se Tom ocitá v pasti. Semir mu spěchá na pomoc, ale bohužel přichází pozdě. Tom je zastřelen! Pro Semira teď platí jen jedno: najít vraha svého parťáka. Viděl jednoho muže na místě činu. Jeho jméno je Mark Jäger, obchodní partner zločinců, který se zdá jako jediný cíl pronásledování...

Na uvolněné místo je nasazen komisař Chris Ritter, kterého představuje herec Gedeon Burkhard (známý jako Alex Brandtner ze seriálu Komisař Rex). Není již tajemstvím, že Gedeon Burkhard alias Chris Ritter po dvou letech opustí seriál Cobra 11. Natáčení s ním poběží do listopadu 2007. Kdo ho nahradí prozatím není jasné. Casting na nového Semírového partnera běží již od srpna 2007. V současné době se natáčí již dvanáctá řada Cobry 11.


Po téměř půl roce probíhajícího castingu je znám nový parťák Semira Gerkhana. Stal se jím 30letý vrchní komisař
Ben Jäger (Tom Beck). V Cobře 11 se poprvé objevil ve 13.sérii v pilotním filmu "Na vlastní pěst , a to v září roku 2008. V současné době probíhá natáčení již čtrnácté a patnácté řady.

Vyšetřovatele bude jako vždy podporovat skupina profesionálů v čele se šéfovou Annou Engelhardtovou (Charlotte Schwab), se sekretářkou Andreou Schäferovou (Carina Wiese), která na počátku desáté série odchází na mateřskou dovolenou. Nahradí ji tak nová sekretářka Petra Schubertová (Martina Hill), která ale po vztahu s Tomem na začátku jedenácté série podává u dálniční policie výpověď. Její nástupkyni se stane Susanna Königová (Daniela Wutte).
Samozřejmně nemůže chybět ani dvojka policejních úředníků a to Dieter Bonrath (Gottfried Vollmer) a Horst Herzberger (Dietmar Huhn).

Ve 13 řadě v epizodě Okno přichazí do kobry 11 nová šefová Kim Krügerová (Katja Woywood ) kde obsadila volné místo po Anně Engelhardtové.(Charlotte Schwab). Katja Woywood se v Kobře 11 už jednou objevila a to Nasazení týmu 2 v epizodě Únos. kde si zahrála roli jako Tanja Hoffmannová.

O seriálu

26. ledna 2011 v 19:28 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11

Jejich revírem je dálnice.

Jejich tempo je vražebné.

Jejich protivníky jsou překupníci kradených aut,

vrahové  a vyděrači.

Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci.

Jejich úkolem je chránit nasi bezpečnost.."

Logo


Natáčení celého projektu financuje německý televizní gigant RTL Television a jedna epizoda ho průměrně přijde na cca 10 milionu Kč. Spotřebuje se v průměru 10 až 25 automobilů na jednu epizodu. Jejich likvidace je okořeněna dlouhými skoky a ohlušujícími explozemi, jaké jsou na našich obrazovkách k vidění poprvé. Od začátku Kobry 11 jich tak podle RTL šlo do šrotu už přes 3000 (slovy přes tři tisíce)!

Natáčení, které zpočátku probíhalo v okolí Berlína, se od 3.série přesunulo do Kolína nad Rýnem, Düsseldorfu a Hürthu, později přibyl i Bonn. Zajišťuje jej německá "kaskadérská" firma Action Concept, která svými výkony může směle konkurovat hollywoodským akčním filmům. Často musí ale štáb použít i výkonnou počítačovou techniku, aby dosáhl požadovaných výsledků a efektů. "Používáme stejnou technologii, s jakou pracovali filmaři snímků "Den nezávislosti" nebo "Godzilla". Auta by při explozích nikdy nelétala tak vysoko a daleko," vysvětlil programový ředitel televize RTL Marco Conrad.

     Logo RTL:
logo RTL

       

Kartel

26. ledna 2011 v 13:52 | Lucinka |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Semir a Ben jsou požadovány k výjmečnýmu případu. Jde o heroinový kartel. Hlava celého gengu je Afgánec,kterého nikdo nezná ani netuší jak muže vypadat. Pomocí kufru, který je plný heroinu se podaří do gengu dostat. Semir a Ben si totiž v tomto díle zahrají na drogové dailery.A tak se dostanou do gengu.Ben ani Semir netuší kdo je  Afgánec. Místo toho se Ben a Semir seznámí s mladou, chytrou, aktaktivní ženou Carmen Winkler do, které se Ben zamiluje.Carmen řekne Benovi i Semirovi, že je kolegyně z LKA ,ale pak se ukaže praví opak, když Carmen unese Bena jako rukojního. A proto musí Semir jednat na vlastní pěst a svého partáka zachránit.
Ben Jäger
Semir Gerkhan
3
Ben Jäger
Semir Gerkhan
Kim ,Ben a Semir
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan (Semir Aslan)
Ben Jäger
Ben Jäger
Ben Jäger
Ben Jäger
Ben Jäger
Kim Krügerová
Ben Jäger
Semir a Ben
Ben Jäger
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan(Semir Aslan)
Ben Jäger
Kim ,Ben a Semir
Ben Jäger
Semir Gerkhan
Semir a Ben
Semir a Ben
Ben Jäger
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir a Ben
Semir a Ben
Semir a Ben

Tapeta

25. ledna 2011 v 23:02 | Lucinka |  Tom Beck
Toto je vážně moc pěkná fotka (tapeta):
Tom Beck

Video II

25. ledna 2011 v 22:50 | Lucinka |  Semir Gerkhan

Fotečky z dílu návrat

25. ledna 2011 v 22:43 | Lucinka |  Semir Gerkhan
Pár foteček Semira z dílu Návrat v tomto díle přišel do kobry 11 znovu Tom Kranich (René Steinke) ale bohužel po 2 letech jeho návratu opustil Kobru 11 definitivně. Kde v díle Na život a na smrt byl zastřelen.
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir Gerkhan
Semir GerkhanTady je jedna fotečka Toma také z dílu Návrat.
Tom Kranich

Fotečka

25. ledna 2011 v 22:17 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck
Tady je jedna větší fotka:
Erdoğan Atalay a Tom Beck