Březen 2011

Erdoğan Atalay a Tom Beck v ohni

25. března 2011 v 19:03 | Lucinka |  Má vlastní tvorba

Tak po dlouhé době něco dávám na bloček moc se omlouvám, ale jelikož teď nejsem doma tak není moc času tak sem dávám jednu s dalších mé tvorby tentokrát mi s tím pomáhala má kamarádka Miška . Tak doufám, že se Vám to bude alespoň trochu líbít nám se to líbí moc:-)

Naše tvorba : Erdoğan Atalay a Tom Beck

Pozor

17. března 2011 v 12:23 | Lucinka |  Ostatní

Ahojky od 18.3.2011 do 6.4.2011 budu pryč tak se nebudu tak často věnovat bločku. Ale nebojte se internet budu mít dispozici a bločku se i tak budu věnovat, ale né tak často. Moc děkuji za pochopení Lucciinnkka :-)


Sebevražebné komando

16. března 2011 v 19:31 | Lucinka |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích

Sebevražebné komando

Markus Lahn a Thomas Jacobs jsou postiženi neštěstím při přepadení nezákonného pokrového klubu v luxusním hotelu. Jakobs nechá svého těžce zraněného spolupachatele Marcuse na holičkách. Jakobs se zajímá pouze o kořist, která je ztracená. Semir a Ben se dostávají do těžké přestřelky na dálnici. Markus prchá a dosáhne svého útočiště v kostele u mladého faráře Johannese Helmera, který lamentuje nad svým osudem. Jakobs unese Markusovu dceru Jenny a má tak záruku proti svému nevypátranému spolupachateli. Ale co Jakobs neví : Markus leží zraněný v kostele a kořist nemá. Farář si získává důvěru zoufalého Marcuse a dává mu slib, že pomůže Jenny zachránit, ale pod podmínkou že se Marcus vydá dobrovolně policii. Johannes nachází kořist, ale výměna peněz za rukojmí se nezdaří.

Fotečky:Tom Beck na akci Adventures Thomas Sabo

16. března 2011 v 14:48 | Lucinka |  Tom Beck
Mám tu moc krásné fotky Toma Becka na akci Adventures Thomas Sabo. Akce byla 12.3.2009. v Německém městě Hamburg.

fotečky:
Eibich Nicola, Tom Beck a Natalie Ochsenknecht
Tom Beck

Fotečky Erdoğan Atalay

16. března 2011 v 14:37 | Lucinka |  Erdoğan Atalay
Našla jsem 4 moc hezké fotečky kde Erdoğan Atalay moc hezky pozuje fotografům. Fotečky jsou moc hezké Erdoğanovi to tam opět moc sluší :-)

Fotečky :
Erdoğan Atalay

Vysílání filmů Geister all inclusive - Strašení zahrnuto v ceně

15. března 2011 v 18:38 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck spolu ve filmu

Vysílání filmů Geister all inclusive - Strašení zahrnuto v ceně

Dne 21.4.2011. Německá televize RTL bude vysílat premiérů fimů Geister all inclusive - Stašení zahrnuto v ceně. Filmík se bude vysílat ve 20 hod a 15 min ( 20:15) na RTL. DVD bude k dostání na www.amozon.de 29.4.2011.

Černá Madona

14. března 2011 v 21:13 | Lucinka |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Přináším pár foteček s patečního dílku Černá Madona.
V historickém ústavu univerzity dojde k přepadení při kterém je zabit profesor a je odcizen důležitý dokument. Jedná se o součást cenného pokladu, mapu vedoucí k legendární cenné "Černé Madoně". Při vyšetřování vraždy se Ben setkává se svou bývalou přítelkyní Katrin, která je asistentka zavražděného profesora. Honba za pachatelem přivádí dálniční policií do temných opuštěných hlubin důlního závodu. Tam Semir a Ben znovu narazí na Katrin, která se také zaměřuje na hledání cenného pokladu.. Místo nálezu pokladu je na opuštěném místě a Katrin je unesena. A tak Ben a Semir opět jednají na vlastní pěst aby zachráněli bývalou přítelkyni Bena.

Fotky :Erdoğan Atalay a Tom Beck hosty Supertar 2011

13. března 2011 v 16:41 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck

Erdoğan Atalay a Tom Beck hosty Superstar 2011

Erdoğan Atalay a Tom Beck byly opět hosty Superstar 2011. Tom Beck tam představil Své nové první CD. Které bude za 14 dní k prodeji. Je pravda, že jen v Německu, ale mi Češi nemusíme být smutné jelikož si ho můžeme objednat na Amazone.de

Fotečka:
Erdoğan Atalay a Tom Beck Zatím jsme našla jen jednu fotku ale věřím, že brzy ještě něaké budou :-) Ale toto jedna fotečka je moc krásná i video no podívejte se sami :-)
Odkazík na Video


Erdoğan Atalay na dostizích

13. března 2011 v 15:33 | Lucinka |  Erdoğan Atalay

Erdoğan Atalay na dostizích

Dne 1.5.2010 byl Erdoğan Atalay na Klusáckých závodech. Zde mám pro vás fotky a video s této akce. Myslím si, že to musela být hodně zajímavá akce. Erdoğanovi to opět moc sluší fotky jsou opravdu k podívání.

Fotečky:
Erdoğan Atalay s hercem a bavičem Williemem Herrenem, který si v Kobře 11 zahral menší roli .

Video kde právě Willi Herrenem říká o akčních prvkách v Kobře 11. Také tam prozradí, že bude hrát v Kobře 11. Erdoğan Atalay mu říka píšš to neříkej :-)


Ještě jednou Lambertz Monday Nig 2011

13. března 2011 v 14:35 | Lucinka |  Tom Beck

Ještě jednou Lambertz Monday Night 2011

Našla jsem další fotečky Toma Becka s akce Lambertz Monday Night 2011. Tomovi to tam opět moc sluší.

Fotečky:
Tom Beck

Tom Beck Fotky z CD

12. března 2011 v 18:09 | Lucinka |  Tom Beck i jako zpěvák
Tak jsem našla další krásné fotečky Toma Becka z jeho prvního CD, které, už bude 25.3.2011 na trhu na Amozone.de Já se těším jak malá holka CD jsem si objednala právě na Amozone.de :-) Už se na něj mocinky těším :-) Ještě pár dní a CD budu mít doma. Fotečky jsou jako vždy moc krásné moc to tam Tomovi opět sluší.

Fotečky:

Kobra 11 slaví Své 15 narozeniny

12. března 2011 v 10:20 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11

Kobra 11 slaví Své 15 narozeniny

Ano právě dneska je Kobře 11 krásných 15 let. Dne 12.3.1996. Německá televize RTL poprvé odvysílala první Sérii úspěšného seriálu Alarm für Cobra 11. První Série začala Pilotním filmíken Bomby na 92.kilometru ( Bomben bei kilometer 92) Od té doby trhá Kobra 11 rekordy diváku.A proto se Kobra 11 stále točí. Kobra 11 se vysílaná více jak ve 140 zemích což je velmi krásné číslo. Já osobně doufám, že Kobra 11 se ještě bude dlouho natáčet neboli je to můj oblíbený seriál.

Kobře 11 přeji vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí, zdraví a mnoho, ale opravdu mnoho úspěchu při natáčení. Ať nám ještě dlouho vydrží na našich televizních obrazovkách.

Má tvorba takové malé přáníčko

Semir Gerkhan fotky z ruzných dílků

11. března 2011 v 16:33 | Lucinka |  Semir Gerkhan

Semir Gerkhan

Pár foteček našeho vrchního komisaře Semira Gerkhana.(nesmrtelný Semir) :-)

Osobní strážce
Pilotní film Na vlastní pěst
Kartel


Špatná banka k vidění

11. března 2011 v 14:16 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11
Ahojky určitě všichni víte, že včera dávali na RTL nový dílek 15 série Špatná banka. Jak, už jsme psala minule já RTL bohužel nechytám, ale i tak jsme dílek viděla dneska ráno na netu ne Německé stránce RTL mají to stejné jako u nás tv Nova. Dílek se mi moc líbil :-) moc se jim povedl. Zde máte odkaz na dílek http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?container_id=49871&player=1&season=16

Zbrusu nové epizody

10. března 2011 v 15:56 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11
Ano právě dnes ve 20 hod a 15 min (20:15) startuje Německá televize RTL zbrusu nové dílky 15 série uspěšného seriálu Alarm für Cobra 11. Diváci se mají opravdu na co těšit.Dnešní dílek nese název Špatná banka. V tomto dílku vrchní komisař Ben Jäger (Tom Beck) oslepne.:-(. Naštěstí jen v tomto dílku. Mě moc mrzí, že RTL bohužel nechytám ja chytám jiné Německé programy ale RTL bohužel mezi nimi není :-( Takže mi nezbívá nic jiného než si počkat, až to vše bude i tady u nás v České republice asi si ještě počkám, ale jak si říka ,,Kdo si počká ten se dočká" Tak tady mám pár foteček z dílků a krátké video.

Fotky :

Video:

Ben Jäger

9. března 2011 v 18:34 | Lucinka |  Ben Jäger

Ben Jäger

Pár foteček našeho vrchníko komisaře Bena Jägra (takoví náš mlsounek, který neustále něco dlabe je opravdu málo dílku kde Beník nic nedlabe. Dokonce bere jídlo i svým kolegům např: Hartmutovi ukosnul kus toustíku v díle Osobní strážce.:-)

Fotečky Ben Jäger:
Osobní strážce
Ben a Aida
Rýn v plamenech
Ben a jeho láska Connie (neboli jak řekl Semir Krugerová 2)


Nevěsta


Krkavčí matka

8. března 2011 v 18:35 | Lucinka |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Katrin Petersen navštěvuje svoji dceru Saru v dětském domově. Katrin je za krádež automobilu ve vězení a smí vidět svou dceru jen když je jí to dovoleno. Vztah mezi matkou a dcerou je obtížný, Sara se stydí za svou matku. Katrin cítí, že jako matka zklamala. Náhle se objeví dva muži a Katrin se Saru chtějí unést. Na dálnici je při divoké jízdě zpozorují Ben a Semir Dojde k nehodě a Katrin se podaří utéct do Semirova vozu. Vyšetřování ukazuje, že Katrin Petersnová měla komplice: Marii Seelig. U přítelkyně Marie se Katrin se Sara chtějí ukrýt. Chyba, Marie Katrin zradí. Dálničním policistům se podaří zadržet jednoho ze dvou únosců. Při výslechu vyjde najevo, že zatčený muž pracuje pro kuplíře.Jan Hinrich Wolkenhaupt, Saru pronásleduje. Co chce těžký zločinec Wolkenhaupt od Katrininy dcery? Ben a Semir hledají spojitost mezi Katrin Peternovou a Wolkenhauptem. Wolkenhaupt před rokem zavraždil svého konkurenta. Katrin a Marie ho náhodou viděly a teď jsou obě ženy zločincem vydírány.Marie, ale bohužel zabijí umře přímo v náručí Bena. Ale proč chce potom zločinec Saru ? Jelikož Katrin Petersnová ukryla důkazní materiál DVD do deníku své dcery Sary.

Fotečky:

Na muzikálu Thriller

7. března 2011 v 22:20 | Lucinka |  Tom Beck

Na muzikálu Thriller

Dne 23.9.2009. byl Tom Beck k vidění na premieře muzikálu Thriller v Kolíně nad Rýnem.

Fotky :


Semir Gerkhan

7. března 2011 v 21:54 | Lucinka |  Semir Gerkhan
Jedna moc povedená fotečka Semir Gerkhan :-) moc mu to opět sluší :-)

Burning Wheels; Crash Time 2

5. března 2011 v 22:58 | Lucinka |  Hry Alarm für Cobra 11 na PC a Xbox 360

Burning Wheels; Crash Time 2

O hře : Žánr: Racingovka
Datum Vydání: 27. Listopad 2008.

Křižujte dálnice jménem zákona. S velkou rychlostí hoňte zločince, doprovázejte důležité politiky, převážejte cenné zboží nebo si jen užívejte jízdu 200 km / hv pokračování úspěšných destruktivních závodů. Předveďte neuvěřitelné akrobatické kousky, buďte svědky senzačních velkých bouraček a dostaňte mimořádné úkoly jako např.. speciální off road mise.Minimální požadavky:
-Windows XP SP2, Vista SP1
-Athlon 64 3200 + / Pentium 4 3.2 GHz
-1 GB RAM
-256 MB DirectX 9.0c compatible video card
-DirectX 9.0c compatible sound card
- 4.2 GB free hard drive space
-2x DVD-ROM
-DirectX 9.0c

Doporučené požadavky:
-AMD Athlon 64 X2 4800 + / Intel Core2 2 GHz
-2 GB RAM
-ATI Radeon 3850 / nVidia GeForce 8800GT

Fotky z hry :

Video: