Duben 2011

Promo RTL

30. dubna 2011 v 23:55 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck v reklamách
Ahoky tak je na YouTube konečně ta nová reklama Promo RTL moc se povedla mě se líbí moc chudinka Erdogan alias Semir :-)


Něco málo z tisku

30. dubna 2011 v 11:15 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck v tisku
Mám tu pro vás pár článku z tisku. Obrázky mam od mé nej. kamarádky Mišky, která ma také stránku o Kobře 11, ale i o dalších krásných věcí odkaz na její stránku máte zde : http://mmysak.mypage.cz/ Mišce ještě jednou moc děkuji.

Články :

Reklama separátoru (2011)

29. dubna 2011 v 23:42 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck v reklamách

Reklama separátoru (2011)

V minulosti, Kolín nad Rýnem-založené soukromé stanice ("RTL") stanovené v návrhu obchodního odlučovačů na předních televizních tváří.

Pro reakci znovu byla cena-vyhrávat "RTL Stvoření" odpovědný. S Erdogan Atalay (Semir Gerkhan) a Tom Beck (Ben Jäger) již začala v loňském roce (listopad 2010) s výrobou. Na finále sezóny o 14. 4. 2011 RTL ukázala svým divákům tento vtipný propagační separátor.

Zde mám pro vás odkazík na reklamu moc se opět povedla : http://www.cobra11-fanabteilung.de/cobra-11-aktuell/april-2011/neuer-cobra-11-werbetrenner/

Zdroj : Jimbo.de

Strahlemaennchen.de" (Optimističtí lidé)

28. dubna 2011 v 18:59 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck a jejich pomoc dětem

Strahlemaennchen.de (Optimističtí lidé)


Začátek roku 2008 pro jednoho Benjamínka se plní jedno velké přání, je při natáčení seriálu "Alarm für Cobra 11" je při tom osobně poznává také Erdogana, ale i Gottfrieda Vollmera a Dietmara Huhna.

Strahlemaennchen.de (Optimističtí lidé) je zapsaná obecně užitečná společnost pro rakovinou nemocné děti a jejich rodiny, založený Erickou a Joanou Junge. Mezitím, co je dítě ošetřováno v nemocnici, zanedbává mnoho věcí každodenního života a často rozlučuje rodiny pro velké zatížení onemocnění. Mnoho otázek a žádostí po změně převezme právě na tomto místě angažovaná společnost "strahlemaennchen.de". Pomáhá u problémů s nemocenskou pokladnou, doprovodí rodiče k lékařskému pohovoru a dává nemocným dětem a jejich rodinám účastníka rozhovoru k dispozici. A především si přeje dětem - srdcím rodin - splnit jejich žádosti a přání, potom konečně se zase jednou rozzáří jejich oči a můžou na chvíli na svou nemoc zapomenout.

Fotky se setkání :
Erdoğan Atalay a Benjamin
Benjamin :
Benjamin a Gottfried Vollmer ( Dieter Bonrath)
Benjamin a Dietmar Huhn ( Horst Herzberger)

Erdoğan Atalay: ( Semir Gerkhan)
Zdroj článku a fotek : Kevin.com

Diplomek za soutěž ,, Hádej v jakém díle Kobry 11 zasněla píseň co mi hraje na bločku diplomek pro tv-krimi

26. dubna 2011 v 14:33 | Lucinka |  Diplomky pro vás ode mě
Diplomek za soutěž ,, Hádej v jakém díle Kobry 11 zasněla píseň co mi hraje na bločku "diplomek pro tv-krimi


Zde mám první Diplomek pro http://tv-krimi-serialy.blog.cz/

Hádej v jakém dílu Kobry 11 zazněla píseň co mi hraje na bločku

26. dubna 2011 v 0:18 | Lucinka |  Soutěže

,,Hádej v jakém dílu Kobry 11 zazněla píseň co mi hraje na bločku"

Ahojky tak sem si řekla, že na mém bločku udělám Rubriku Soutěže. Moje první soutěž nese jméno ,,Hádej v jakém dílu Kobry 11 zazněla píseň co mám na bločku" Tak se moc těším na vaše komentíky. Pro prvních 5 soutěžicích udělám Diplomek s kým bude chtít s herci s Kobry 11. Zatím ahoj Lucinka.

Zde máte malou nápovědu :

1.9.2011. na RTL odstartuje zbrusu nová 16 Série Kobry 11

24. dubna 2011 v 16:25 | Lucinka |  Vysílání a novinky Kobry 11

1.9.2011. na RTL odstartuje zbrusu nová 16 Série Kobry 11

Ano je to tak od 1.9.2011. odstartuje RTl zbruru nové díky 16 Série. Nová 16 Série začne pilotním filmíkem 72 hodin strachu. Pilotní filmík bude vysílán ve čtvrtek od 20:15 hod.
Je to 90 ti minutový Pilotní filmík s názvem 72 hodin strachu. V pilotním filmíku má hrát herec David C. Bunners, kterého budeme vidět v hlavní roli. Režisér je opět Heinz Dietz, který natočil poslední Pilotní filmík Útok a jiné epizody, jako je Kartel a Poslední den.

Pilotní filmík se natáčel v neděli 3.4.2011. v Německém městě Düsseldorf kolem obchodního přístavu.

A u toho všeho nesměli pochopitelně chybět naši hrdinové Semir Gerkhan alias (Erdoğan Atalay) a Ben Jäger alias (Tom Beck). Místo používání služebních automobilů měli hrdinové tentokrát pilicejní kola a honili lupiče na kole.

Fotky s natáčení : Semir a Ben
Semir Gerkhan :
Ben Jäger


Služební kola

Ještě jednou Semir a Ben
Zdroj fotek a článku Jimbo.de
Semir a Andrea v pilotním filmíku Štvanice

24. dubna 2011 v 15:30 | Lucinka |  Semir a Andrea

Semir a Andrea v pilotním filmíku Štvanice

Mám tu dvě krásné fotečky Semira a Andrey se 6 Série s pilotního filmíku s názvem Štvanice.

Fotečky : Semir Andrea a Tom

Semir a Andrea

Success For Future Award 2011 - After Show Party

22. dubna 2011 v 13:10 | Lucinka |  Tom Beck

Success For Future Award 2011 - After Show Party

Dne 14.4.2011 byl Tom Beck na akci Success For Future Award 2011 - After Show Party. Akce byla v Německém Mestě v Mnichově. Tom Beck na Akci dokonce i zaspíval.

Fotky :
Zdoj fotek : Magazin.de

Erdoğan Atalay alias Semir Gerkhan a Tom Beck alias Ben Jäger

21. dubna 2011 v 16:36 Má vlastní videa

Erdoğan Atalay alias Semir Gerkhan a Tom Beck alias Ben Jäger

Ahojky docela se nudím tak jsme si řekla, že zkusím udělat videa a dát je na YouTube. Mám tu pro vás moje dvě videa. Tak doufám, že se vám budou alespoň trochu líbit neboli jsme to dneska vše zkoušela po prvé. Tak přeji příjemnou podívanou a moc se těším na vaše komentíky.

Videa :
Erdoğan Atalay alias Semir Gerkhan


Tom Beck alias Ben Jäger


Fotečka s dílů Závod s časem - (Gegen die Zeit)

20. dubna 2011 v 11:22 | Lucinka |  Semir Gerkhan

Fotečka Závod s Časem

Jedna pěkná fotečka Semira Gerkhana se 7 Série s dílu Závod s časem. Určitě všichni víte o čem tento díl byl. Ale i tak vám ho trochu připomenu. Andrea a Semir jsou pozvány na Svatební večírek. Semir má Andreu vezvednou u ní doma ale bohužel tak se domuví, že Andrea na večírek dorazí sama a Semir za ní přijede. Vše vypadá jako dobrý nápad, že by mohlo všechno vyjít. Ale o několik vteřin později začína dost perný den. Na dálnici jede zběsilou rychlostí stříbrné Audi 100 a Jan ho se svým CLK začne pronásledovat. Jan a Semir ho chtějí normálně zkontrolovat. Rutina se ale mění v divokou honičku. Jan si u řidiče všimne pistole. Ten začne okamžitě prchat. Nezvládne však svůj vůz se kterým vyletí z dálnice. Jeho spolujezdec vylézá z vozu a aktivuje bombu, která vyla na zadních sedačkách. Pak začíná pátrání po bombovém útočníkovi. Andrea podle záznamů zjistí, že jde o známého pyrotechnika Galerta. Jan a Semir najdou jeho dílnu. On však s jejich návštěvou počítal a i tam na ně připravil past. Jan a Semir naštěstí bomby deaktivují. Útočník však nenechává Jana a Semira v klidu. Mají 20 minut na vypátrání a zneškodnění nastražené bomby. Ve vozidle roznáškové služby dovezl bombu jako svatební dar ... na stejnou svatbu má jít i Semir s Andreou. Než to ale Semir zjistí musí vysvobodit Jana z další bombové pasti. Galerta zatknou, ale postřeleného. Ten jim nechce prozradit kam bombu ukryl. Pak si ale Semir všimne pozvánky na svatbu. Přijedou právě včas. Bombu se jim podaří zneškodnit. Útočníkovi šlo o pomstu ... chtěl se pomstít za smrt své dcery, která zemřela bombou, kterou sám sestrojil. Útočník nakonec v nemocnici umírá.

Fotečka : Semir Gerkhan se připravuje, že půjde na Svatební večirek.

Fotka Tom Beck a Dennis Hormes, živě v prezentaci Kodak

19. dubna 2011 v 22:29 | Lucinka |  Tom Beck i jako zpěvák

Fotka Tom Beck a Dennis Hormes,živě v prezentaci Kodak

Fotka : Dennis Hormes, a Tom Beck


Mrtvý bratr ( Toter bruder )

18. dubna 2011 v 22:16 | Lucinka |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Ben a Semir jsou několik měsíců nastopě drogovému dealerovi Petru Van Heerlenovi.Doufají, že civilní vyšetřovatel ve služnách Heerlena bude vést k jeho dopadení. V tomto případu se objeví dvojčata policajt Tom a jeho bratr Alex.Tom je, ale bohužel zastřelen. A tak jeho bratr Alex ho zastoupí. Takže Alex není Alex, ale Tom. Semir a Ben si myslí, že by to mohlo vyjít,ale bohužel se to vše prozradí a tak je Tom ve velkém nebezpečí. A tak musí Ben a Semir opět jednat na svou pěst s Toma neboli Alexe zahránit. Vše se dozvídá Alexova žena a snaží se svého muže co nejdříve zahránit.

Fotky :

Krásné video

16. dubna 2011 v 23:16 | Lucinka |  Semirovo Parťáci
Jedno moc krásné video Semir a jeho partáci


Tom Beck živě na prezentaci Kodak

16. dubna 2011 v 22:01 | Lucinka |  Tom Beck i jako zpěvák

Tom Beck živě v prezentaci Kodak

Videa :Blog neustále zlobí

16. dubna 2011 v 20:57 | Lucinka |  Ostatní

Blog neustále zlobí !!!!!

Ahojky nevím jak Vám, ale mě blog neustáne zlobí, už je to skoro týden co mě blog zlobí. Dneska mě zlobí moc teď jsme chtěla dát na blog fotečky s dílků Mrtvý bratr, ale ani fotky mi, už nejdou nahrát. Vážně mě to pomalu a jistě přestavá bavit. :-( Nevím já jsem, už psala na blog, ale nikdo se mi neozval což jsme tak trochu čekala. Tak to budu zkoušet dál nahraju maximálně 3 fotky a potom mi to napíše buď Error nebo chyba servru. Tak to budu zkoušet dál snad se mi to povede mam jich docela dost. Uvidím pokud to nepůjde dneska zkusím štěstí zítra.


Kobra 11 u Červené jiskry

15. dubna 2011 v 21:22 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11

Kobra 11 u Červené jiskry

Od pátku stály členky sboru mažoretek Červená jiskra spolu s hvězdami televizního seriálu Kobra 11 Erdoğanem Atalayem a Tomem Beckem před kamerou. Dílek se natáčel pro podzimní řadu Kobry 11. Semir a Ben budou vyšetřovat vraždu. Epizoda se Natáčela ve středu ve městě Kolín Nad Rýnem v hotelu Maritim. Prezident hotelu Heinz-Günter Hunold řekl : Nevadí nám natáčení a Erdoğan Atalay a Tom Beck mají u nás dveře vždy otevřené. Tento dílek se bude vysílat již tento rok na podzim na RTL.

Fotečky : Tom Beck, Martina Pourrier a Erdoğan Atalay

Armin Dallapiccola, Erdoğan Atalay, Paolo Secci, Tom Beck a Uli Beumling
Tom Beck , Martina Pourrier a Erdoğan Atalay

Erdoğan Atalay a Tom beckTom Beck a Erdoğan Atalay
Zdorj : článku VIP.deJeště jednou Masopustní pondělí

15. dubna 2011 v 9:41 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck
Ahojky našla jsme na YouTube video s Masopustního Pondělí, které bylo 7.3.2011. V Kolíně Nad Rýnem. Video je sice krátké, ale moc hezké našim hrdinům to tam moc sluší. Erdoğan Atalay tam není moc dobře poznat,ale já ho poznala, za to Tom Beck je tam vidět moc dobře. No podívejte se sami.

Fotečka :
Video :

Rozhovor s Tomem

15. dubna 2011 v 0:02 | Lucinka |  Tom Beck

Rozhovor

Noviny : Tome stal jste se hlavně známí jako Ben Jäger teď jste se dál na pěveckou dráhu nemáte v plánu s končit s herectvím ?

Tom : Ne s herectvím přestat rozhodně nechci. Jsem herec i zpěvák zatím vše zvládam.

Noviny: Studoval jste hudbu, tanec i herectví dokonce jste tančil i Balet a chtěl jste být dokonce i profesionálním fotbalistou to opravdu věříte, že budete toho schopni ?

Tom : Chcete-li odpověd na tuto otázku kdysi jsem jí vlastně považoval za nedostatek.Ne vše může být dokonalé. Víte já opravdu nemohu vařit nebo kreslit.

Noviny : Jak jste citliví Tome ? máte něco společného s Benem Jägrem ?

Tom : Soukromě jsem samozdřejmě mnohem těžší a chladnější než Ben Jäger, ale máme spolu něco společného např : Hudbu a líbí se nám stejný typ žen. ( Smích )

Noviny : Potřebuje te být ironický ? pokud hraje te v Kobře 11 ? Mnoho vašich fanoušků zvažuje Série jako kult, protože přehnané akční scény neberou vážně.

Tom :Série posledních 15 let se neustále vyvijí. Možná, že správná kombinace, akce a komedie je takový recept na úspěch. A nám hercům, se to líbí.

Noviny : Kolik aut jste v seriálu, už sešrotovál ?

Tom : Oooo 4000 , ale na konec jsem to radči přestal počítat. ( Smích )

Noviny : Máte v soukromí problémy s bodami ?

Tom : Ano přiznavám, že ano kvůli tomu mému věčnému telefonování v autě.

Noviny : Erdoğan Atalay působí v Kobře 11 již 15 let jak dlouho budete k vidění vy na RTL ?

Tom : Jak, už jsme řekl na začátku rozhovoru snažím se dělat obě věci na jednou. V Kobře 11 nekončím dokonce jsme si nechal prodloužit pracovní smlouvu.

Noviny : Váš první oficiální klip je Sexy. Určitě máte po celém světě mnoho fanynek a fanoušků, kteří si říkají to je sexy herec který nám hraje v Kobře 11 Bena Jägra. Jinak musíme říct, že se vám klip opravdu moc povedl.

Tom : Děkuji jsem rád, že sa vám líbí můj první Oficiální klip Sexy. Když jsme ho natáčeli vůbec by mě nanapadlo, že bude mít takolik přízně u posluchaču. A co se týče fanynek tak to moc neřešim je mi jedno co si o ně myslí mé fanynky mám rád. A neví zda si říkají to je ten sexy chlap s Kobry 11 .

Noviny : Tak Tome moc děkujeme za váš rozhovor a přejeme vám hodně štěstí a mnoho úspěchů při natáčení Kobry 11 i při pěvecké karieře.

Tom : Prosím rád si popovídám. ( Smích)

Foto Tom Beck :
Prosím nekopíruj te tento rozhovor celý jsme ho překladala sama a věr te, že to dá opravdu práci děkuji moc.
Mrtvý bratr ( Toter bruder ) k vidění

14. dubna 2011 v 23:29 | Lucinka |  Alarm für Cobra 11
Ahojky před chvíli jsme na netu dokoukala dnešní závěrečný díl Kobry 11 15 Série a můžu říct, že se díl opět moc povedl. Mě se líbil moc tedy hlavně ten začátek jak Ben snědl Semirovi ten Mafin. Pak jsme jen, už čekala kdy Ben toho Mafina vyhodí ven. Jěště se mi moc líbilo jak s toho Alexe udělali toho policajta Toma to bylo též super zde je odkazík na dnešní poslední díl 15 Série. Fotečky s dnešního dílku dám zítra. http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?container_id=51639&player=1&season=16