Srpen 2011

Majitelka blogu opět odjíždí

9. srpna 2011 v 20:46 | Lucinka |  Ostatní

Majitelka blogu opět odjíždí

Ano je to tak majitelka blogu opět odjíždí, ale tentokrát budu i bez internetu jedu totiž na krásnou dovču do Dolního Podluží kde budu v chatičce kde není Pc, ale to mi vůbec nevadí jelikož je tam vážně krásně :-), už aby bylo zítra tak já budu pomalu končit za chvíli davají další dílek Kobry 11 tak zatím papa Lucka, až přijedu domů tak se ozvu :-) papa. Užijte si zbytek prázdnin.Ach jo dalsí odchod skvělého herce z Kobry 11

8. srpna 2011 v 19:01 | Lucinka |  Vysílání a novinky Kobry 11

Ach jo dalsí odchod skvělého herce z Kobry 11

Ano je to tak přišla velmi smůtna zpráva :-( po 15 letech nás opuští Hotte Horst Herzberg ( Dietmar Huhn ) jeho odchod bude moc smutný. Hotte Horst Herzberg nás opustí v pilotním filmů 16 série 72 hodin strachu, který RTL bude vysílat 15.9.2011. Tak se necháme překvapit koho dostane Dieter Bonrat ( Gottfried Vollmer), který byl dlouholetým partákem Hotteho. Moc mě to mrzí, že nás Hotte opouští, ale asi má k tomu své důvody přeci jenom je to, už starší pán a v Kobře 11 hrál skvělích 15 let moc mu za to děkujeme.

Hotteho smtr Plačící
Jak je vidět zde Hotte je opravdu mrtví Zamračený

Krásný avatárek od mé nové SB Danna

8. srpna 2011 v 17:46 | Lucinka |  Diplomky od mých SB

Krásný avatárek od mé nové SB Danna

Jujky tak toto mé moc překvapilo šla jsem se podívat k mé nové blogerce Danně, která má nadherný blog o kobře 11 odkaz zde :http://myfavouritekobra11.blog.cz/ a našla jsme že si mě, už dala jako novou blogerku za co jím mocinky děkuji, ale to není vše ještě jsem od ní dostala krásný avatárek s Tomem Beckem. Jestě jednou Danně moc děkuji a avatárek si jdu hnedka uložit na bloček :-)

Avatárek od Danny, že je krásný :-)

Tom Beck a Niels Kurvin

8. srpna 2011 v 17:32 | Lucinka |  Tom Beck

Tom Beck a Niels Kurvin

Našla jsme super fotečku kde je Tom Beck a Niels Kurvin ( Hartmutt Freund ) fotečka je moc hezká Tom Beck něco nacvičeje na Nielse Kurvina, ale bohužel nevím s jaké akce fotečka je našla jsem totiž zatím jen jednu tak se omlouvám, ale řekla jsem si, že jí sem musím dát jelikož je vážně krásná.

Tom Beck a Niels Kurvin nevím co tu ten Tom nacvičeje, zda ho chtěl jen pohladit nebo mu se srandy jednu vlepit vážně netuším, ale foto je pěkné.


Tom Beck a jeho triko Sexy

8. srpna 2011 v 17:18 | Lucinka |  Tom Beck i jako zpěvák

Tom Beck a jeho triko Sexy

Ahojky náhodou jsem jen tak bloudila po netu a našla jsme triko, které nosí Tom Beck na své koncerty, ale pozor toto triko nenosí jen Tom Beck, ale i jeho fanouškové tedy hlavně fanynky Smějící se no triko je moc hezké černé s červeným nápisem Sexy.

Triko : a zde je důkaz, že i Tom triko nosí

Semir a jeho dcera Dana

7. srpna 2011 v 10:32 | Lucinka |  Semir Gerkhan

Semir a jeho dcera Dana

Ano je to tak Semir bude mít další dceru ale tentokrát to nebude s Andreou, ale s Nazan. Semir v pilotním filmů 16 série 72 hodin strachu zjistí, že má devítiletou dceru Danu, která bude unesena Semir a Ben dělají co mohou, aby Semirovu dceru zachránili. Jak to vše dopadne se dozvíme již tento měsíc 15.8.2011. ve 20:15 na RTL.

Semir a jeho dcera Dana

Semir zachranuje svou dceru Danu

Vstupenky na Tomův koncert

7. srpna 2011 v 10:12 | Lucinka |  Tom Beck i jako zpěvák

Vstupenky na Tomův koncert

Ahojky našla jsem dvě vstupenky na Tomův koncert. Vou jednou takovou vstupenku držet v ruce s Tomovo jménem :-)


Překrásné tapety Toma Becka

6. srpna 2011 v 20:19 | Lucinka |  Tom Beck

Překrásné tapety Toma Becka

Mám tu pro vás moc krásné tapety Toma Becka musím říct, že to Tomovi moc sluší no je prostě k sežrání podíbejte se sami.
Semir a Andrea v dílků utajení

5. srpna 2011 v 20:43 | Lucinka |  Semir a Andrea

Semir a Andrea v dílků utajení

Mám tu pro vás jednu moc krásnou fotečku Semira a Andrey s dílků. Určitě si všechny pamatujete tento krasný dílek.

Semir se jako tajný agent zemské policie dostane do bandy automobilových zlodějů, kteří kradou luxusní vozy a ty pak po součástkách vozí do Ruska. Šéfem celé bandy je muž s přezdívkou Car. Semir spolupracuje s komisařem LKA Wiemayerem, který celé tajné akci velí. Semir mu podává informace přes Jana. Jan také Semirovi dodává potřebná auta a dokumenty pomocí kterých se Semir chce dostat k Carovi. Ten je ale moc opatrný na nové tváře a tak Semirovi dává úkol - zabít Wiemayera. Semir dá o plánovaném útoku vědět Janovi a ten společně s LKA jeho vraždu nafingují. Semir má teď ale další problém. O jeho práci neví Andrea a te je až moc podezřívavá. Zjistí, že Semir je v Kolíně a né v Mnichově na policejním školení jak jí řekl. Dokonce i zjistí adresu, kde Semir pod falešným jménem bydlí. Když Andrea přijde do jeho bytu udělá Semirovi žárlivou scénu. Tím ho odhalí před Carovým poskokem Lintassem. Ten je naštěstí později zraněn a hlídán ve škole. Jan si všimne, že Wiemayer ničí všechny důkazy co Semir LKA dodává. Když si vše prověří zjistí, že Car je bývalým policistou, který za úplatek přešel na druhou stranu. A Wiemayerovi zabil mladšího bratra. Semir ale musí řešit další problém - Lintass z nemocnice uprchl. Než stačí dát Jan Semirovi o jeho útěku zprávu je Semir odhalen a zajat. Od jisté smrti ho zachrání až akce zásahové jednotky. Wiemayer je dostane k Carovi a chce ho zabít. Po divoké honičce po dálnici se úplně přestává kontrolovat a dokonce postřelí i svou kolegyni. Nakonec chce uprchnout ale Jan se Semirem ho zastaví.


Erdoğan Atalay a Tom Beck v Trailer 2010 obchodě Rewe

3. srpna 2011 v 19:43 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck

Erdoğan Atalay a Tom Beck v Trailer 2010 obchodě Rewe

Našla jsme dvě fotečky a jedno videjko k Tlaileru 2010 trailer byl natočen v obchodě Rewe v Květnu. Videjko je moc pěkné hlavně ten konec :-) Chudáček Semir ani přes ten nákup nevidi :)


videjko :-)

Erdoğan Atalay a Tom Beck - Jsme žraloci

3. srpna 2011 v 14:04 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck

Erdoğan Atalay a Tom Beck - Jsme žraloci

Našla jsem jednu moc hezkou fotečku Erdoğana a Toma jak mají tričko s jedné organizované i neorganizované skupiny Jsme Žraloci. Fotečka je moc hezká klukům to opět moc sluší.

Dnešní díl na tv Nova- Zatmění

2. srpna 2011 v 17:02 | Lucinka |  Vysílání a novinky Kobry 11

Dnešní dil na Tv Nova- Zatmění

Jak, už všichni víme dneska nám Tv Nova odvysílá další dílek Kobry 11. Dílek nese jméno Zatmění v tomto dílku príjde Ben o svou kytaru. Já se, už moc těším tak nezapoměn te dnes ve 21.05 jen na Tv Nova!!!

Erdoğan Atalay a Tom Beck krásné tapety

2. srpna 2011 v 16:32 | Lucinka |  Erdoğan Atalay a Tom Beck

Erdoğan Atalay a Tom Beck krásné tapety

Našla jsme na goole.de moc krásné tapety Erdoğana a Toma tapetky jsou moc hezké mě se líbí moc. Ale jsou moc tmavé, ale myslím, že to vůbec navadí.Tom Beck na Challenge Roth

2. srpna 2011 v 16:11 | Lucinka |  Tom Beck

Tom Beck na Challenge Roth

Dne 27.7.2011. byl Tom Beck na Challenge Roth. Dokonce si na sebe oblékl triko s nápisem Chooza. Týmu určitě udělál velkou radost sportovcům, ale i nám jelikož mu modrá moc sluší na podívejte se sami Smějící se
Zdroj fota a článku tombeck.de


Nečekané odhalení Semir opět otcem

2. srpna 2011 v 10:24 | Lucinka |  Vysílání a novinky Kobry 11

Nečekané odhalení Semir opět otcem

Tak když jsme se včera po ICQ dosvěděla od paní Boženky, že náš hrdina Semir Gerkhan bude opět otcem nechtělo se mi tomu vůbec věřit. Ale pozor tentokrát to nebude s jeho milovaou ženo Andreou, ale se Semirovo dřívějšího vztahu. Měl by mít další dceru, ale tentokrát nemanželskou. Jak to vše dopadne se dozvíme v pilotním filmů 72 hodin strachu ,který měl být vysílán 1.9.2011. na RTL, ale přesouvá se na 15.9.2011. Jen ještě taková malá zajímavost pilotním filmík se točil v Turecku.

Pozor změna vysílání 16 řady na RTL

1. srpna 2011 v 22:49 | Lucinka |  Vysílání a novinky Kobry 11

Pozor změna vysílání 16 řady na RTL

Pozor změna původně měla 16 série být odvysílaná od 1.9.2011, ale bohužel to tak nebude 16 série bude odvysílaní až 15.9.2011 na Německém programě RTL. 16 sérii odstartuje pilotní filmík 72 hodin strachu.